banner
Українська
Мiська територiальна громада
для населення
До уваги мешканцiв м. Українка!
Для забезпечення безперервного надання послуги з вивезення побутових відходів прохання вчасно оплатити рахунки!

Зробити це можна будь-яким зручним способом:
contract
Публічний договір
УКРАЇНСЬКА МТГ для населення
Питання-відповіді
Чому мешканці отримали платіжки від Профпереробки?
Законом України «Про відходи» передбачено, що надання послуг з поводження з відходами на визначеній території надається підприємством, що визначається на конкурсній основі і відповідає певним кваліфікаційним вимогам (досвід роботи, наявність спецтехніки, персоналу і т.д.), згідно тарифів, що затверджені органом місцевого самоврядування.  Іншого законом не передбачено. 
 
Наша компанія перемогла у конкурсі на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Української міської територіальної громади. Це сталося ще в червні (Рішення виконавчого комітету Української міської ради №175 від 23.06.2021 “Про затвердження результатів конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Української міської територіальної громади”). Потім потрібно було належним чином затвердити тарифи на послуги (Рішення виконавчого комітету Української міської ради №318 від 23.09.2021 року «Про встановлення ТОВ «Профпереробка» тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території населених пунктів Української міської територіальної громади»), розробити та затвердити норми накопичення - продукування відходів (Рішення виконавчого комітету Української міської ради №342 від 28.10.2021 року «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для житлової забудови населених пунктів Української міської територіальної громади») - це зайняло деякий час. Тут зазначу, що послугу ми надаємо вже більше півроку, адже у нас був договір з ПОЖ. І ось, з 1 жовтня, «Профпереробка» починає надавати послуги мешканцям вже на умовах індивідуального публічного договору. Договір опубліковано на сайті та у випуску газети “Дніпровський проспект” №8 (8770 від 16 листопада 2021 року.
 
Простими словами - до вересня включно, мешканці сплачували ПОЖ за прибудинкову територію, ПОЖ сплачував нам за вивіз відходів. Тепер за послугу з вивозу відходів потрібно сплачувати напряму нашому підприємству. 
 
Як розрахована вартість надання послуги для населення

Вартість послуги з поводження з твердими побутовими та великогабаритними відходами для мешканців багатоквартирних будинків розраховується за формулою:

 

Впв = (Ттпв*Нтпв*)/12міс  + (Твгв*Нвгв)/12міс * Км, де

 

Впв - вартість послуги з поводження з побутовими відходами (збір, вивезення, захоронення), грн в місяць на особовий рахунок/ квартиру

Нтпв - норма продукування твердих побутових відходів, 2,50 м3 в рік на 1 мешканця

Ттпв - тариф на поводження з твердими побутовими відходами, 222,32 грн за 1 м3 в місяць

Нвгв - норма продукування великогабаритних відходів, 0,11 м3 в рік на 1 мешканця

Твгв - тариф на поводження з великогабаритними відходами, 280,08 грн за 1 м3 в місяць

Км - кількість мешканців у квартирі

Окремо у платіжці зазначена плата за абонентське обслуговування

Ап - плата за абонентське обслуговування - 4,74 грн на 1 особовий рахунок/ квартиру

 

Вартість послуги поводження з побутовими відходами на 1 мешканця багатоквартирного будинку:

Впв = (222,32 грн*2,50 м3 )/12 міс + 280,08 грн*0,11 м3)/12 міс = 46,32 грн + 2,57 грн = 48,89 грн Ап = 14,46 грн
Всього: 48,89 + 14,46 = 63,35 грн

 

Вартість послуги з поводження з твердими побутовими відходами для мешканців приватного сектору розраховується за формулою:

 

Впв = (Ттпв*Нтпв)/12міс * Км, де

 

Впв - вартість послуги з поводження з побутовими відходами (збір, вивезення, захоронення), грн в місяць на особовий рахунок/ приватний будинок

Нтпв - норма продукування твердих побутових відходів, 2,30 м3 в рік на 1 мешканця

Ттпв - тариф на поводження з твердими побутовими відходами, 222,32 грн за 1 м3 в місяць

Км - кількість мешканців у будинку

Окремо у платіжці зазначена плата за абонентське обслуговування 

Ап - плата за абонентське обслуговування - 14,23 грн на 1 особовий рахунок/ будинок

 

Вартість послуги поводження з побутовими відходами на 1 мешканця приватного будинку:

Впв = (222,32 грн * 2,30 м3)/12 міс = 42,61 грн
Ап = 14,23 грн
Всього: 42,61 + 14,23 = 56,84 грн

Як нараховується плата за абоненське обслуговування?
Розмір плати за абонентське обслуговування становить: 14,46 грн грн для мешканців багатоквартирних будинків 14,23 грн грн для мешканців приватного сектору на 1 особовий рахунок (без врахування загальної кількості мешканців у квартирі/будинку).
Чому потрібно платити за отримані послуги?
24 червня 2021 року було підписано договір між виконавчим комітетом Української міської ради та ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Української міської територіальної громади. Ці послуги надаються якісно та  вчасно,  згідно затвердженого графіку. Але у справі поводження з відходами має бути взаємоповага та відповідальність обох сторін: надавача послуг та споживача. Надавач послуг зобов’язується вчасно та якісно вивозити сміття, захоронювати відходи у спеціально визначені місця, створити умови для укладання договорів та отримання необхідної для споживачів інформації. Натомість, Споживачі повинні дотримуватись правил поводження з відходами та вчасно оплачувати за отримані послуги. Тому , якщо не буде оплати за послуги від мешканців громади – не буде чим заправити сміттєвози, купити запчастини, виплачувати зарплату працівникам та оплачувати за захоронення на полігоні, відповідно, надання послуг буде припинено.
Як саме можна оплатити за послугу?

ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» має трьохсторонній договір з розрахунковим центром ТОВ «Центр муніципальних систем управління», який знаходиться у м. Вінниця,  та з фінансовими установами Укрпошта та Приватбанк на прийняття платежів.


Підставою для ведення бізнес-процесів з вищезазначеним розрахунковим центром є зручне програмне забезпечення та швидкість реагування на різні бізнес питання.

Розрахунковій центр постійно актуалізує  базу споживачів, проводить нарахування та перерахування плати за послугу з поводження з побутовими відходами згідно з законодавством України, розпорядженнями УМР та відповідно до умов договору з ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА», безкоштовно консультує по «гарячій» лінії наших споживачів.


Фінансові установи, з якими співпрацює ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА», протягом операційного дня акумулюють всі платежі від споживачів та одним платежем перераховують на банківський рахунок ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА” суму, яка була отримана протягом дня, а розрахунковий центр надає детальну розшифровку по цим платежам. Оплата комунальних платежів та ведення розрахунків з кінцевими споживачами за допомогою розрахункових центрів  є досить поширеною практикою в України та у світі і перші рахунки за жовтень ми зробили саме за таким методом -  оплата по особовому рахунку.


Коли мешканці отримали ці рахунки - для багатьох такий метод став неприйнятним. Можливо, звикли робити оплати таким чином. Ми почули всіх і додали можливість робити оплати у будь-який спосіб за реквізитами підприємства.


Відтепер, ви можете зробити оплату:
- у відділеннях Укрпошти, у відділеннях банків - Ощадбанк та Приватбанк
-       через інтернет: на сайті розрахункового центру, з яким ми співпрацюємо та у мобільному додатку “Єдиний рахунок”

-       через Приват24 - як за особовим рахунком так і за реквізитами

-       а також - через будь-який платіжний сервіс чи інтернет-банк, яким ви користуєтеся.

Реквізити компанії та алгоритми оплати вказані на нашому сайті www.profpererobka.com.ua


Починаючі з рахунків за листопад ми будемо друкувати реквізити вже на самих рахунках.


Отже, коли вже немає жодного бар'єру по оплаті, ми очікуємо, що отримаємо кошти за надану послугу. Звертаюся до всіх і наголошую, що своєчасна оплата - це залог того, щоб послуга надавалася безперервно та якісно, просимо оплатити якомога швидше, а наступні рахунки сплачувати до 25 числа.

Чому мобільний додаток і сайт з оплатою “Єдиний рахунок” Вінницькі?

ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА” має трьохсторонній договір з ТОВ “Центр муніципальних систем управління” (розрахунковим центром, який знаходиться у м. Вінниця) та з фінансовими установами Укрпошта та Приватбанк на прийняття платежів в Українській міській територіальній громаді.


Щодо розрахункового центру: так, він фізично знаходиться у м. Вінниця, але співпрацює з підприємствами як мисцевими, так і за межами Вінниці. Розрахунковій центр веде базу споживачів, актуалізує її, проводить нарахування та перерахування плати за послугу з поводження з побутовими відходами згідно Законодавства України, розпоряджень УМР та ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА”, консультує по безкоштовній гарячий лінії наших споживачів.


У відділеннях Укрпошти та Приватбанку по особовому рахунку, який надрукований на квитанції (рахунку) підтягуються реквізити ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА”.


Не хвилюйтеся, всі оплати через особовий рахунок йдуть на реквізити ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА”.

Чи повинен кожен власник квартири укласти індивідуальний договір з ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА”?

Відповідно до Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», наявність договору про вивезення твердих побутових відходів з організаціями що надають такі послуги є обов'язковим. Таким чином, споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та сплачувати послуги у строки встановлені договором або законом. Зазначу, що споживачам, що є мешканцями багатоквартирних будинків та приватного сектору, не потрібно укладати паперовий договір. Фактом приєднання до публічного договору (підписання договору) є факт отримання послуги від нас. А от юридичним особам - ОСББ, садовим товариствам, магазинам, офісам, кафе та ресторанам, МАФам тощо - потрібно укладати договір з ТОВ “ПРОФПЕРЕРОБКА”.

Де знаходиться Центр обслуговування споживачів і як він працює?

Для зручності ми відкрили в місті Українка “Центр обслуговування споживачів”, який знаходиться за адресою: вул. Енергетиків, 15. Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 17:30 (обідня перерва з 12:30 до 13:30).


Телефон: +38 (067) 486 26 29

 

Також, якщо виникають питання, телефонуйте на гарячу лінію, безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 216 612.

Що таке великогабаритні відходи та як здійснюється їх вивезення?

Великогабаритні відходи (ВГВ) – тверді відходи, розміри яких перевищують 50 x 50 x 50 сантиметрів, що не дає змоги розмістити їх у звичайних контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метр, що стоять на подвір’ях.


Такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо, відносяться до великогабаритних та ремонтних відходів. Дані відходи входять до складу побутових відходів, розміщуються на відповідних майданчиках на прибудинкових територіях, а не в звичайних контейнерах, та вивозяться окремо.


Вивезення великогабаритних відходів здійснюється один раз на тиждень по четвергам, відповідно до інформації споживачів та обслуговуючої прибудинкову територію організації, для чого надається відповідний спецавтотранспорт.


На дану послугу встановлено окремий тариф, так як передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують великогабаритні та ремонтні відходи до спецавтомобіля.

Про виявлені накопичених великогабаритних відходів на вашій прибудинковій території, просимо повідомляти нашу компанію:

- подати звернення на сайті

- через Центр обслуговвування споживачів

Також наголошуємо, що відходи будівельно-ремонтних робіт (будівельні відходи), які утворюються під час провадження таких видів діяльності, як будівництво нових будівель та споруд, їх реконструкція, капітальний ремонт, остаточне знесення будівлі чи споруди тощо, не входять до складу побутових відходів, та вивозяться окремо від великогабаритних відходів за кошти мешканців, чи організацій, які здійснюють вказані види робіт.

Що таке будівельні відходи та як здійснюється їх вивезення?

Відходи будівельно-ремонтних робіт утворюються під час провадження таких видів діяльності, як будівництво нових будівель та споруд, їх реконструкція, капітальний ремонт, остаточне знесення у зв’язку із закінченням строку експлуатації будівлі чи споруди тощо. Відходи не входять до складу твердих побутових відходів.


Вивезення будівельних відходів здійснюється спеціалізованими підприємствами на полігон №6 будівельного сміття за адресою: м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 94-96. На послугу з захоронення будівельних відходів встановлено окремий тариф.


Вивезення будівельних відходів з приватних домоволодінь чи квартир багатоповерхівок здійснюється мешканцями самостійно, за допомогою послуг підприємств, які профільно займаються вивезенням будівельного сміття.

Подати звернення