service-img

Негабаритні та будівельні відходи

Збір відходів

Для збору негабаритних та будівельних відходів ми використовуємо нові контейнери об’ємом від 10 м3 до 35 м3. Контейнери надаються у безоплатне користування строком по 2-3 дні під час дії договору.

Вивезення відходів

Для вивезення негабаритних і будівельних відходів ми використовуємо сучасні автомобілі Ford із системою гакового навантаження типу «мультиліфт».

Для вивезення негабаритних відходів (крім будівельних), які можуть бути подрібнені/спресовані у спеціавтомобілі — наприклад, піддони та упаковка з побутової техніки, ящики, коробки, віконні та дверні блоки разом з битим склом, старі меблі — ми використовуємо спецавтомобілі з системою «європрес».

Завдяки стандартизацiї процесів, новим спецавтомобілям, які оснащені системою GPS-моніторингу, ми завжди дотримуємось узгодженої дати чи графіку надання послуги. Ви можете бути абсолютно впевненими, що в назначений час відходи буде завантажено та вивезено.

Утилізація/захоронення відходів

Всі авто прямують на офіційний полігон №6, де відбувається утилiзацiя відходів. Залежно від свого складу (морфології), відходи можуть піддаватися обробці та «мати друге життя», наприклад, використовуватися на підсипку доріг на полігонах №5 та №6. Решта відходів захоронюється на полігоні.